Prywatnie

_DSC0121gm

O MNIE I MOJEJ RODZINIE

Mam 38 lat i jestem rodowitym Kielczaninem. Wspólnie z żoną Edytą, naszą córką Liwią i synem Gerardem mieszkamy na jednym z kieleckich osiedli mieszkaniowych.

Z wykształcenia jestem politologiem, absolwentem Wydziału Zarządzania i Administracji Akademii Świętokrzyskiej, obecnie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończyłem również studia podyplomowe w zakresie audytu strategicznego na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego.

Od najmłodszych lat pociągała mnie działalność społeczna i jeszcze jako student współpracowałem z organizacjami społecznymi i studenckimi.

W 2001 r. założyłem prywatną działalność gospodarczą, zajmującą się pośrednictwem ubezpieczeniowo-finansowym. Pracowałem jako prywatny przedsiębiorca do czasu objęcia mandatu poselskiego.

Poza polityką, która pochłania naprawdę wiele czasu, mam oczywiście również inne pasje. Należą do nich dobra książka, wędkarstwo, żeglarstwo czy podróże. Największą jednak pasją pozostaje piłka nożna i mój ukochany klub Korona Kielce. Od najmłodszych lat byłem wiernym kibicem piłkarskim i uczęszczałem na mecze Koronki. Pamiętam czasy jak na Koniewa (obecna Szczepaniaka) kibicować przychodziła ledwie garstka chłopaków, a Korona walczyła w dołach tabeli trzeciej ligi. Dlatego tym bardziej teraz, rośnie serce gdy na pięknym stadionie średnia frekwencja sięga prawie 10 tysięcy widzów.

Moją życiową dewizą jest to, by zawsze dla wszystkich być człowiekiem. Nigdy nie staram się wykorzystywać funkcji jakie pełnie do prywatnych interesów i zdaje sobie sprawę, że polityka jest po to by służyć ludziom. Mam nadzieje, że nie brzmi to zbyt górnolotnie, ale chciałbym by państwo zapamiętali moje hasło wyborcze, które brzmiało: „zawsze do Państwa dyspozycji”. Zapraszam do skorzystania z tej oferty w celu poprawiania otaczającej nas rzeczywistości.

W latach 2002-2007 sprawowałem mandat radnego Rady Miasta Kielce. Przez kilka lat byłem jej wiceprzewodniczącym.

W Polskim Parlamencie zasiadam od 2007 roku: w wyborach parlamentarnych w 2007 r. oddając na mnie swój głos, zaufało mi 10 335 osób, cztery lata później, w 2011 roku liczba mieszkańców, którzy wybrali mnie na swojego przedstawiciela wzrosła do 11 679 osób z całego województwa świętokrzyskiego. 25 października 2015 roku, mieszkańcy naszego regionu zaufali mi po raz trzeci – kandydując z trzeciego miejsca świętokrzyskiej listy Platformy Obywatelskiej zostałem wybrany Posłem na Sejm RP VIII kadencji.

Więcej na temat mojej działalności w zakładce: SAMORZĄDOWIECPOLITYK

 

 

Najnowsze wideo

Zdjęcia


Biuro Poselskie

© Artur Gierada – Poseł na Sejm RP 2020 - strona finansowana ze środków KW Platforma Obywatelska RP

  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • GoldenLine
  • Nasza Klasa
  • Flickr
  • YouTube